KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17493013

nr 1749 3013

Aina Larsson

(f. 1935), Sverige

Signerad, stilleben påskliljor. Akvarell, bildmått: 75x57 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm

Aina Larsson, född 1935, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:42:33

5/12 21:05:23 1      100 kr
6/12 21:27:41 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Aina Larsson

Läs mer om Aina Larsson